Erken Rezervasyonda İkinci Dönem Fırsatları An İtibariyle Başladı!

Tatil severlerin dört gözle beklediği, en iyi otellerde uygun fiyata konaklama imkânı sağlayan erken rezervasyon dönemi yeniden başladı. İlki kasım ayında başlayan kampanya döneminin ikinci dönemi ise ocak ayı itibariyle başladı. Antalya, İzmir, Bodrum, Kuşadası, Didim gibi beş yıldızlı otelleriyle ünlü şehirlerde uygun fiyata tatil yapmak isteyenlerin erken rezervasyon dönemini kaçırmamasını tavsiye ederiz.

Erken Rezervasyon İndirimleri Ne Kadar?

Her yıl Kasım ayı itibariyle erken rezervasyon dönemi başlar. İlk dönem uygulanan indirimlerın her zaman daha yüksek oranlarda olduğu gözlemlenmektedir. Yaz ayları yaklaştıkça kampanya dönemi devam etse de indirim oranları azalmaktadır. Bu nedenle indirim oranı yüksek rezervasyon yaptırmak için erken rezervasyon kampanyasının birinci ve ikinci dönemlerini tercih ederek bütçe dostu tatilinizi planlayabilirsiniz. İlk dönem erken rezervasyonda %50’ye varan oranlarda indirimler görülürken yaz aylarının yaklaşmasıyla indirim oranları %20’lere kadar gerilemektedir. Dilerseniz taksit imkanıyla yaz gelmeden tatilinizi ödeyebilir veya otelde öde seçeneği ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Ne Zamana Kadar Devam Ediyor?

Kampanya dönemi Haziran ayına kadar devam etmekte ancak indirim oranları azalmaktadır. Avantajlı tatil fırsatı yakalamak ve tatil yapmak istediğiniz otelde yer bulabilmek veya istediğiniz odayı seçebilmek için kampanyanın ilk iki döneminde rezervasyon yapabilirsiniz.

Erken Rezervasyon İptal Güvence Paketi ile Tatiliniz Güvende

Aylar öncesinden yapılan tatil rezervasyonlarında herkesin aklına şu soru geliyor: ya bir şey olur da gidemezsem? Tatil planınızda aksilik olması durumunda paranızın tamamını geri alabileceğiniz bir güvence paketi sizleri bekliyor. 72 saat kalana kadar tatilinizi iptal etmeniz durumunda rezervasyon bedelinin tamamı tarafınıza iade ediliyor.

Erken Rezervasyon Otelleri Hangileri? Erken rezervasyon döneminde kampanyaya katılan pek çok iyi otel mevcut. Özellikle Alanya, Side, Kemer, Belek gibi Antalya’nın gözde tatil cennetinden her otel kampanyaya katılmaktadır. Türkiye’nin hemen her bölgesi için erken rezervasyon döneminde indirimli otel bulabilirsiniz. En iyi otellerde uygun fiyata rezervasyon yaptırarak ve ultra her şey dahil konsepti ile otel tercih ederek ekstra hiçbir masraf yapmadan tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Erken rezervasyon otelleri listelerini inceleyerek size en uygun oteli anında keşfedin!

Yorum yapın