İletişim

İletişim için en kısa sürede yanıt alabileceğiniz platform sosyal medya üzerinden Twitter hesabımdır. Bilgisayar veya tablette olmadığım zamanlarda bile genellikle telefondan Twitter bildilerimlerini görebilir ve yanıtlayabilirim.

Twitter profilim: @mynamechampion

Sosyal medya kullanmayan kullanıcılar ise E-Posta bağlantısına tıklayarak doğrudan e-posta aracılığı ile mesajlarını iletebilirler. Genellikle mesajlarınız 24 ile 48 saat aralığında görüntülenmiş olur ve yanıtlanır.

İletişim kanallarının yanı sıra kullandığım diğer sosyal medya platformu Linkedin hesabımdır.

Ayrıca topluluk platformları olarak da, aktif olarak bulunduğum sitelere ait profillerim alt kısımda listelenmiştir;

Webmaster Forumları

R10 Profilim: @ahmetyerli

WMAracı Profilim: @Ahmet

WordPress Türkiye Forumları Profilim: @ahmetyerli

Hakkımda detaylı bilgiye ulaşmak için de Ahmet Yerli Kimdir sayfasını inceleyebilirsiniz.

Reklam ve Sponsorluk Hakkında İletişim

Reklam, sponsorluk ve tanıtım yazıları hakkında detaylı bilgi almak için Sponsorluk sayfasını inceleyebilirsiniz. Alımlar sürekli olarak aktif değildir bu nedenle bağlantı, reklam ve tanıtım yazıları için alımların aktif olup olmadığını da güncel olarak bu sayfadan takip edebilirsiniz.

İçerik Önerileriniz Hakkında

Eğer bu blog bünyesinde görmek istediğiniz makale ve anlatımlar varsa, bunuda iletişim kanallarından bana iletmeniz durumunda, en kısa sürede içeriği blogda yayımlamaya çalışırım. Tabi ki bilgi dahilinde olduğum konular için sınırlıdır. Eğer önermiş olduğunuz içerik hakkında sonuç alamazsanız maalesef o konu hakkında yeterince deneyim ve bilgiye sahip olmadığım içindir.

İçerik Önerilerinizin Geri Çevrilmeyeceği Bazı Başlıklar

  • Mobil Teknolojiler,
  • Apple’a ait her türlü donanım ve yazılım, ayrıca Apple ürünleri,
  • Web Teknolojileri: PHP, CSS, XHTML, WordPress, XenForo, vBulletin ve diğer CMS yazılımları,
  • Muhabbet Kuşları hakkında genel konular, sorunlar ve hastalıkları,
  • İnternet konuları ve sosyal medya

Yukarı kısımda belirtilen konu başlıklarına ait öneriler genelde dikkate alınır ve içerik üretimi gerçekleştirilir. Eğer yoğun talep olması durumunda içerikler gönderilme tarihi ve saatine göre sıraya alınarak yayımlanacaktır.

Sizden gelen taleplerin yanı sıra benim, planlanmış olan kendi içerik başlıklarımında olabileceği gibi; her zaman içerik üretimi için bilgisayar ve tablet başında olamayacağım da göz önünde bulundurarak, gecikmeler için affınızı talep edebilirim.