Kategorisiz Konular

Kimler Hasta Yatağı Kiralama Hizmetinden Yararlanabilir?

Hasta yatağı kiralama veya satın alma konusu her ne kadar hastane, sağlık ocağı, aile hekimliği gibi alanlarda yaygın olarak kullanılıyor olsa da evdeki hastalarımız başta olmak üzere; yaşlılarımız, kilolu hastalarımız, bel fıtığı veya boyun fıtığı ameliyatı geçiren hastalarımız, ortopedik ameliyat geçiren hastalarımız, felç durumunda olanlar, orta ve ileri derece de Alzheimer olan hastalarımız ile beraber kalça kırığı ameliyatı olan, kalp, mide, bağırsak, akciğer vb. tüm bakım süreci gerektiren ameliyatlar geçiren, ya da ömür boyu yatağa mahkum hastalar gibi tüm hastalar yararlanabilir.

Karyolalarımız da yataktan kalkamayan hastalarımız için lazımlık bulunmaktadır. Kilolu hastalarımız için düşünüldüğünde ise hasta karyolalarımız 200 KG ağırlığı taşıyabilecek şekilde tasarlanmıştır. 200KG ağırlık üzerinde ISO sertifikaları mevcuttur ve bu kilogram ağırlık ile hiçbir şekilde sorun yaşamayacağınızın garantisi firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama Firmamız Hakkında

Hasta yatağı ve hasta karyolası satış ile kiralama hizmetinde 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, İstanbul içinde tüm ilçelerde dahil olmak üzere hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul çevre iller ve Marmara bölgesinde de bu alanda hizmet ile beraber teknik servis işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

Firmamız ve firmamıza bağlı tüm ürünlerin listesi ile teknik servis hizmeti için detaylı bilgilere, web sitemiz üzerinden ulaşabilir, sabit ve GSM numaralarımızdan sabah 9 ile akşam 18 arası destek alabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için de sabit numaralarımızı kullanabilir, her türlü sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Konusunda Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Türkiye’nin nüfus yoğunluğu en yüksek bölgesi olan Marmara bölgesinin tamamında hızlı ve kaliteli hizmet sunan firmamız, deneyimli personel ve teknikerleri ile sorunlarınız karşısında anında çözüm üretebilecek deneyime de sahiptir.

Ürün tedarikleri karşısında dünyanın önde gelen firmaları ile anlaşmalı olan firmamız, en yüksek standartları karşılamak adına dünyanın her yerinden ürün ve içerik tedarik edebilecek donanıma sahiptir.

Hasta Yatakları Teknik Servis Hizmeti Hakkında

Firmamızdan satın almış olduğunuz hasta yatağı kiralama hizmetleri, teknik servis güvencemiz altındadır. Almış olduğunuz ürün için her daim hizmet verebilmek ve yaşadığınız sorunlar karşısında en hızlı çözüme kavuşturabilmek için onlarca teknik servis personelimiz İstanbul ve çevre illerde sürekli aktif olarak çalışmaktadır. Karşılaştığınız sorun ya da sorunlar karşısında müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hasta Yataklarında Kalite Kontrol

Satın almış olduğunuz ürünlerimizin tamamı tarafımızca garantili olup, teknik servis yetkilerimiz tarafından kurulmaktadır. Ayrıca hasta yatakları ile hasta karyolaları, teslimat öncesinde kalite atölyelerimiz de test edilmekte ve tüm donanımlar kontrol edilmektedir. Bu şekilde kurulum ve sonrasında yaşanabilecek tüm sorunların önüne geçilmektedir ve satın almış olduğunuz ürünler de hiçbir problem gözlemlenmemiştir.

Bizden satın almış olduğunuz ve kiraladığınız hasta yatakları, Avrupa standartlarında olup, ürünlerimizin tamamında ISO’nun gereklilik standartlarının tamamı gerekli belgeler ile beraber sertifikalı karşılanmaktadır.

Ayrıca hasta yataklarımızın motor ve elektrik aksamı gerektiren tüm devreleri, olası bir kaçak akıma karşı korumalı olup, elektrik kesintilerinde ve ani voltaj artışında herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için özel olarak üretilmiştir.

Motorlu hasta yatakları kullanımında, kumandanın takılı kalması, motorun takılı kalması söz konusu değildir ve bu konuda Avrupa standartlarına ulaşmış olup, sizlere kaliteli ve sorunsuz bir ürün temin edebilmek adına birçok AR-GE projesi de gerçekleştirilmiştir.

Yeni çıkan teknolojiler karşısında geri kalmamak adına, Avrupa ve Amerika üzerinde onlarca kişiden oluşan bir ekibimiz sürekli olarak yenilenen teknolojileri takip etmekte ve ülkemize en doğru ve en kaliteli ürünlerin getirilmesi adına çalışmaktadır. 20 yılı aşkın süredir var olduğumuz bu sektörde, bizleri var eden ve başarıya ulaşmamızı sağlayan en büyük azim, her zaman en doğru ürünü en doğru şekilde temin edebilmek ve sizlere ulaştırmış olmamızdır.

Hasta Yatağı Referanslarımız

Yıllardır Avrupa ve Amerika üzerinde yapmış olduğumuz kalite standartları araştırmalarının sonucu olarak uyguladığımız tüm yöntemler ve getirdiğimiz tüm ürünler, siz değerli hastalarımız tarafından büyük bir beğeni toplamıştır ve bizlere referans kaynağı olmuştur. Hasta Yatakları ile Hasta Karyolaları sektörünün lider ve özel firması olarak her daim sizlere en kaliteli hizmetleri sunabilmek adına burada olacağız ve önce siz diyeceğiz.

Ürünlerimize güveniyoruz, sizler de gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Binlerce kişi ve onlarca kurumsal firma ile yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde, bizleri mutlu eden geri dönüşler ve referanslarımız mevcuttur.

Firmamız bünyesinde referanslarımıza göz atmak isterseniz, internet sitemizde yer alan Referanslarımız sayfasını inceleyebilir, dilerseniz sizlerde kullanmış olduğunuz ürünlerimizden sonra bizlere geri dönüş gerçekleştirerek bu sayfada ki yerinizi alabilirsiniz.

Referanslar sayfamızın içeriği tamamen kurumsal ya da bireysel müşterilerimiz tarafından oluşturulmaktadır ve onların yazı ile görüşleri eklenmektedir.

Bize Ulaşın: İletişim Kanalları

Hasta Yatakları ve Hasta karyolaları başta olmak üzere, medikal alanında ürünlerimiz hakkında bilgi almak için İletişim sayfasını kullanarak bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri Çağrı Merkezimiz her daim sorularınızı yanıtlamak adına telefon başında yer almaktadır ve Sabah 09.00 ile akşam 21.00’a kadar aktif olarak çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.

Dilerseniz tüm ürünlerimiz için kategorilere göz atabilir, detaylı bilgi almak istediğiniz ürünler için de çağrı merkezi yetkilimiz ile telefondan üzerinden ya da e-posta yoluyla detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ahmet Yerli

Hayatının temellerini minimalizm yaşam felsefesine adamış bir web yöneticisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu