Kişisel

Kısa Bir Ara – 15 Gün Kadar Aktif Olamayacağım

Hiç istemediğim bir konu başlığı, ‘Kısa Bir Ara’ yazısıyla hepinize merhabalar arkadaşlar. Bloğa aktif olarak makaleler giriyor ve sürekli güncel tutuyordum ancak, ani gelişen bazı sonuçlardan dolayı 15 gün kadar aktif olamayacağım.

Henüz yeni açmışken ve yazmayı hedeflediğim 60/70 kadar konu başlığı elimde duruyorken bu acil gelişmeler sonucunda ne yazık ki bazı planlarım bir süreliğine ertelendi.

Kısa Bir Ara – Yurtdışı Engeli!

Maalesef yoğun iş tempomdan dolayı acil Yurtdışına çıkış yapmam gerekiyor ve yeni yazılar eklemeye kısa bir ara vermek durumundayım. Malum Covid olaylarından dolayı karantina vs. olur mu emin olamadığım için süreyi maksimum 15 gün diye belirtiyorum ancak 10 gün sonra bir aksilik çıkmazsa burada olurum diye tahmin ediyorum.

Ayrıca hazır işleri hallederken ev internetini de Vodafone Net’den Turknet’e geçireceğim. Zaten bu geçiş süreleri de malumunuz biraz uzun sürebiliyor. Ek bir ara vermemek için bu sürede geçiş işlemlerinide başlattım ve yeniden aranıza daha hızlı internet ile döneceğim.

Ahmet Yerli bağlantısını kullanarak son eklediğim yazılar ile şimdilik idare ederseniz çok yakında yeni içerikler ile yeniden burada olacağım. Geldikten sonra iPad konuları ve ürün deneyim konularına da biraz yoğunlaşarak, iPad’i bilgisayar gibi kullanmak konusunda a’dan z’ye her şeyi de incelemeler ve anlatımlar ile yapmaya çalışacağım.

Ayrıca bu süreçte Facebook ve Instagram hesaplarım kapalı olacak, dilerseniz Twitter üzerinden iletişim kurabilirsiniz ancak ne kadar girebilirim emin değilim.

Kendinize iyi bakın, yeniden görüşmek üzere. 🙂

Ahmet Yerli

Hayatının temellerini minimalizm yaşam felsefesine adamış bir web yöneticisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu