Office 2021 Lisans Satın Alma ve Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

Office 2021 Professional Plus Yazılımını kullanabilmeniz için, Bilgisayarınızda Windows 10 ve üzeri işletim sisteminin kurulu olması gerekmektedir. Özel olarak Microsoft’un Windows işletim sistemi ile çalışacak şekilde tasarlanan Office 2021 Pro Plus Office yazılım paketi, kullanıcılarının her gün daha da fazlasını başarmasına yardımcı olur.

Keysepeti.com’dan Office 2021 Lisans Anahtarı Satın Alma

Windows işletim Sistemi Yüklü Bilgisayarınıza, Office 2021 Yazılımını Kurmanız için öncelikle Office 2021 Lisans almanız gerekmektedir. Key Sepeti Web Sitesi üzerinden 3 Kolay Adımda Office 2021 Lisans Anahtarı Ürününü 3D Secure ile Kredi Kartı veya Banka Havalesi ile Güvenle Satın Alabilirsiniz.

Office 2021 Dijital Lisans Key Satın Alma işleminden sonra Sonra Mail Adresinize Office 2021 Lisans Anahtarı, Resmi Microsoft Office İndirme Linki ve Detaylı Kurulum Bilgisi 5 Dakika içinde Teslim Edilmektedir. Ayrıca MAC Bilgisayarınız için Office 2021 MAC Lisans, Mobil ve Tablet Cihazlarınız için de, Office 365 Pro Plus Dijital Hesap Ürünlerini de inceleyebilir ihtiyacınıza uygun Office yazılım lisansını satın Alabilirsiniz.

Office 2021 indirme ve Kurulum

Key Sepeti Web Sitesinden Satın Alınan Office 2021 lisans satın alma işlemi; ürün seçimi, siparişin 5 dakika içinde onaylanması, ürün lisansı ve indirme bağlantısının kayıtlı mail adresinize teslim edilmektedir.

Gönderilen E-Posta’da belirtilen şekilde Office 2021 Yazılımı için indirme ardından kurulum işlemleri yapılır. Kurulum işlemi bittikten sonra satın Aldığınız Office 2021 Dijital Lisans Key ile Lisanslama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Online Teslimat Dijital Lisans Ürünlerinde, satış sonrası destek ve güvenli bir alışveriş için Keysepeti.com’u tercih edebilirsiniz.7/24 ücretsiz müşteri hizmetleri ile en çok tercih edilen yazılım siteleri arasındadır.

Office 2021 Key
Office 2021 Lisans Anahtarı
Yorum yapın

Share to...