R10.Net Davetiyesiz Üyelikler başlığı altında; Türkiye’nin alanında lider Webmaster bilgi ve ticaret platformunun, davetisiz üyeliğin yıl sonuna kadar aktif etmesini konu alarak, detaylardan bahsedeceğim.

Dilerseniz konuyla ilgili içeriğe geçmeden önce R10.Net hakkında kısa bir açıklama yapalım ve İnternet kategorisinin ilk içeriğini bu iyi haberin konusuyla oluşturalım.

R10.Net Nedir?

Türkiye’de Web tasarım, kodlama, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, makale yazarlığı ve sosyal medya gibi işlerle ilgilenen kişilerin ortak buluşma noktası R10 diyebiliriz. Bu kişiler hem yeni bilgi edinme, hemde diğer insanlara yardımcı olabilmek adına r10’u tercih ederken, aynı zamanda bu alanda yapılan tüm ticaretlerinde Türkiye’de merkezi durumunda.

2018 yılında Coşkun Çetin tarafından tüm hisseleriyle satın alınan R10, bu tarihten sonra bir çok alanda yenilendi.

Coşkun Çetin liderliğinde gerek forum arayüz gerek webmaster araçlarının sıkıntısız ve hızlı olması bu alanda da rakiplerine fırsat tanımıyor. Özellikle forum alt yapısının vBulletin 3.8 serilerinden oluşmasına rağmen, modern temanın günümüz standartlarının üstüne çıkması, yazılımı tamamen R10’a özel kılıyor. Adının hakkını veren tema, sadece bir arayüz değil, resmen sistemi yeniden var ediyor.

R10’da bir günde gerçekleştirilen ticaretin toplam tutarı 1 Milyon TL civarında olduğu, bizzat Ceo Coşkun Çetin tarafından ”R10 Üyelik Alımları Kısa Süreliğine Yeniden Aktif” duyuru başlığında açıklanmıştır.

R10.Net Davetiyesiz Üyelikler

Bir çok kötü haber, depremler, virüs derken bir an önce hafızamızdan silmek istediğimiz 2020 yılında, gelişen ender iyi haberlerden bir tanesi R10 üyeliklerinin yıl sonuna kadar açık olması oldu.

120.000 aktif üye sayısı olan forum ve ticaret merkezinin sizde bir parçası olmak isterseniz, Ceo Coşkun Çetin tarafından açıklanan üyeliklerin yıl sonuna kadar aktif olması konusunda açıklamasına; R10.Net Üyelik Alımı Manuel Onay Şeklinde Kısa Süreli Aktif! bağlantısı üzerinden ulaşabilir, bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.

Üyeliklerin Aktif Olması Neden Bu Kadar Değerli?

Forumda üyelikler bazen yılda bir ya da iki defa aktif hale gelirken, bu süreç dışında kayıt olabilmeniz için davetiye gerekmektedir. Ben R10 davetiyesini 500 TL karşılığında satan siteler, insanlar ve konular gördüm. İşte bir üyeliğin bu kadar değerli olduğu bir platformda, yerinizi almak için sınırlı günleriniz var. Hemen kayıt şartlarını okuyarak üyelik işlerimlerinizi tamamlamak için R10.Net‘e girip işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Son kayıt tarihi: 31 Aralık 2020 tarihidir arkadaşlar. Bu tarihten sonra üyelikler kapalı konumda olacak ve kayıt olabilmeniz için davetiye gerekecek.

R10 İletişim ve Sosyal Hesapları

R10 Webmaster Forumu | R10 Resmi Instagram Hesabı | R10 Resmi Twitter Hesabı