Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası sayfasında; blog gönderilerinin yazarı, içerik konu grupları ve alt yapıda kullanılan yazılım ile yer sağlayıcı bilgileri yer almaktadır.

’www.ahmetyerli.com.tr’’ web sitesi, içerik boyunca ‘’Ahmet Yerli’’ adıyla anılacaktır.

Yazar Hakkında

Bu internet sitesinde tek yazar ve sorumlu Ahmet Yerli‘dir. Hakkında detaylı bilgilere (Kimdir?) sayfasından, iletişim bilgilerine ise (İletişim) sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ayrıca reklam, tanıtımlı içerik ve alt bağlantı reklamları hakkında detaylı bilgilere de (Sponsorluk) sayfasını kullanarak ulaşabilirsiniz.

İçerikler Hakkında

Bu blog sitesinde yer alan yazılı ve görsel içeriklerin tamamı Ahmet Yerli tarafından hazırlanmıştır. Bazı yazı görselleri ise, telif hakkı bulunmayan kaynaklardan derlenip hazırlanmıştır. (Canva, Unsplash vb.)

Ahmet Yerli blog sayfasında ki içerikler, kaynak belirtilmeden başka web sitelerinde paylaşılamaz. Kaynak, bağlantı şeklinde olduğu sürece referans ve eğitim amacıyla farklı internet sitelerinde kullanılabilir.

Ahmet Yerli blog sitesinde, danışmanlık anlamında tecrübe ve bilgileri paylaşılıyor. Yazılar, görseller veya yorumlara verilen yanıtların yanlış anlaşılmasından dolayı kaynaklanacak olumsuz bir durum karşısında hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Okuyan ve yorumlayan herkes bunu kabul etmiş sayılır.

Gizlilik Politikası: Yorumlar

Ahmet Yerli blog sitesi üzerinde, sisteme dahili olan bir yorum alanı bulunmaktadır. Bir içeriğe yorum yaptığınız zaman, adınız ve e-posta adresiniz gibi bilgiler sizden istenmektedir. Bu bilgiler veri tabanı üzerinde korunmaktadır.

Kişisel verilerinizin ticari kâr amaçlı dağıtımı ve pazarlanması söz konusu değildir.

Ayrıca yorumlarda görüntülenen kullanıcı fotoğraflarınız, Gravatar servisi tarafından sağlanmaktadır.

Gravatar servisinin gizlilik politikası şu adreste yer alır: https://automattic.com/privacy/

Gizlilik Politikası: Alt Yapı Hakkında

Ahmet Yerli blog sitesinde, WordPress(https://wordpress.org) alt yapısıyla beraber (GeneratePress) arayüzü kullanılmaktadır. Arayüzde yer alan ek düzenlemeler ve eklemeler ise; Ahmet Yerli tarafından sağlanmıştır. Yer sağlayıcı firması olarak CSADigital ile çalışılmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında temel haklarınıza ulaşabileceğiniz sayfa şu adreste yer almaktadır: https://www.ahmetyerli.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi/