Gizlilik Politikası

’www.ahmetyerli.com.tr’’ web sitesi, içerik boyunca ‘’Ahmet Yerli’’ adıyla anılacaktır.

Gizlilik politikası sayfasında, bu web sitesinin; alt yapısı, ara yüz tasarımı, yer sağlayıcı firmasıyla beraber, kullanmış olduğunuz bazı bilgilerin kaydı hakkında detaylı açıklama yer almaktadır. Ayrıca içerikler ve kullanılan görseller hakkında detaylı aydınlatma metni de içermektedir.

Yazar Hakkında

Bu web sitesinde tek yazar ve sorumlu Ahmet Yerli‘dir. Hakkında detaylı bilgiye (Kimdir?) sayfasından, iletişim bilgilerine ise (İletişim) sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam, tanıtımlı içerik ve alt bağlantı reklamları hakkında detaylı bilgi için de (Sponsorluk) sayfasından bilgi alabilirsiniz.

İçerikler Hakkında

Bu web sitesinde yer alan yazılı ve görsel içeriklerin tamamı Ahmet Yerli tarafından hazırlanmıştır. Bazı yazı görselleri ise, telif hakkı bulunmayan görsellerin yer aldığı kaynaklardan alınmıştır. Ahmet Yerli web sitesinde ki içerikler, kaynak belirtilmeden başka web sitelerinde, blog ve forumlarda paylaşılamaz. Kaynak, bağlantı şeklinde olduğu sürece referans ve eğitim amacıyla içeriği paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bu web sitesinde, danışmanlık anlamında kendi tecrübe ve bilgileri paylaşılmaktadır. Yazılardan veya yorumlara verilen cevapların yanlış anlaşılmasından kaynaklanacak olumsuz bir durum karşısında hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Okuyan ve yorumlayan herkes bunu kabul etmiş sayılır.

Gizlilik Politikası: Abonelik Sistemi

Ahmet Yerli web sitesi üzerinde, E-Posta bildirim aboneliği kullanılmaktadır. Abone olmanız durumunda, siteye yeni bir yazı eklendiği zaman, bunu bildiren bir E-Posta alırsınız. Bu sistemin amacı, bu web sitesini düzenli takip etmek isteyen kullanıcılar için yeni bir yazının var olduğunu bildirmektir. Kullanıcılar istedikleri zaman abonelik sonlandırabilirler. Aboneliklerin sonlandırılmasıyla ilgili sorun yaşayan kullanıcılar ahmetyerli[at]icloud.com e-posta adresinden ulaşıp, abone oldukları e-posta adresini bildirirlerse abonelik sonlandırılması Ahmet Yerli tarafından gerçekleştirilecektir. E-Posta bildirim aboneliği için Mailchimp’s şirketi kullanılmaktadır. Bu şirketin gizlilik politikası şu adreste yer alır: https://mailchimp.com/legal/privacy/

Gizlilik Politikası: Yorumlar

Ahmet Yerli web sitesi üzerinde, sisteme dahili olan bir yorum alanı bulunmaktadır. Herhangi bir içeriğe yorum yaptığınız zaman, adınız ve e-posta adresiniz gibi bilgiler istenmektedir. Bu bilgiler veri tabanı üzerinde korunmaktadır. Kişisel verilerinizin ticari kâr amaçlı dağıtımı ve pazarlanması söz konusu değildir. Ayrıca yorumlarda görüntülenen kullanıcı fotoğraflarınız, Gravatar servisi tarafından sağlanmaktadır. Gravatar servisinin gizlilik politikası şu adreste yer alır: https://automattic.com/privacy/

Gizlilik Politikası: Alt Yapı Hakkında

Bu web sitesinde WordPress(https://wordpress.org) alt yapısıyla beraber (Keylin – Magazine and Blog Theme) arayüzü kullanılmaktadır. Arayüzde yer alan ek düzenlemeler ve eklemeler Ahmet Yerli tarafından sağlanmıştır. Yer sağlayıcı olarak (Aerotek Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ.) ile çalışılmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında detaylı bilgilendirmeye şu adresten ulaşım sağlayabilirsiniz: https://www.ahmetyerli.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi/