On-Page SEO Hizmetleri

Blog siteleri ve E-Ticaret sitelerinin temelini oluşturan en büyük faktör On-Page SEO olmaktadır. Bir sitenin On-Page SEO alt yapısı ne kadar hatalı inşa edilirse, ileriye yönelik zararlar da o kadar büyük olmaktadır.

On-Page SEO işlemlerini, bir binanın temeli gibi düşünün. Bu alanda ne kadar kötü bir başlangıç yaparsanız, üst katlar yani ilerleyen süreçler de o kadar kötü etkilenir.

GeneratePress On-Page SEO
On-Page SEO Hizmetleri

Bir internet sitesinde iç SEO’nun önemi %70 civarında olurken, dış SEO işlemleri, en fazla %30’luk katkıyı sağlar. Bu nedenle On-Page SEO alt yapısına verilecek önemin, Off Page SEO’ya oranla çok daha fazla olması gerekir.

On-Page SEO Hizmet Paketleri

Web sitenize On-Page SEO işlemi uygulanmadan önce, yapılacak olan işlemlerin bir stratejisi belirlenir ve buna kısaca temel atma diyebiliriz. On-Page SEO işlemlerinde kullandığımız eklentiler şu şekilde listelenmektedir;

  1. Rank Math Pro ya da Business (Bir yıl alan adınıza lisanslı olarak sağlanır)
  2. Schema PRO (Bir yıl alan adınıza lisanslı olarak sağlanır)
  3. Perfmatters (Bir yıl alan adınıza lisanslı olarak sağlanır)
  4. WP Rocket (İhtiyaç duyulması halinde fiyata eklenerek bir yıl alan adınıza lisanslanır)

On-Page SEO işlemlerinde uyguladığımız adımlar ve yapılan işlemler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  1. Sitenizin başlık ve açıklaması, içeriğe ve konsepte uygun olarak belirlenir.
  2. Şema yapıları, normal bir internet sitesine göre daha kapsamlıdır ve Search Console üzerinde bu işlemlerin tamamı ayrı ayrı görünür.
  3. Sayfa deneyimini artırmak ve başarılı sonuç alabilmek adına gerekli olan hız optimizasyonu işlemleri sağlanır. (Bu işlemler Perfmatters + Litespeed ya da Perfmatters + WP Rocket eklentileri kullanılarak optimize edilir)
  4. Hazır aktif sitelerin mevcut Search Console hataları giderilir, gelecek adına bu hataların tekrar karşınıza çıkmaması için gereken işlemler uygulanır.

On-Page SEO çalışmalarını yaptığımız internet siteleri ya da e-ticaret siteleri örnek Search Console görünümü şu şekilde olmaktadır;

On-Page SEO Sonuçları
On-Page SEO Search Console Örnek Görünüm

On-Page SEO Hizmeti Fiyatlandırması

On-Page SEO Hizmeti paketlerimizde sıfır blog kurulumuyla mevcut sitelerin hizmet fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu değişiklikler, mevcut hataların türüne, sitenin mevcut hızına göre değişiklik gösterir.

  • Yeni site On-Page SEO Hizmeti Ücreti: 5.000 TL,
  • Hazır site On-Page SEO Hizmeti Ücreti: 5.000 TL ile 10.000 TL aralığı.

Hazır siteleri optimize ederken, mevcut hataların çok fazla olması durumunda, işlem süresi de o kadar uzayabilmektedir. Bu nedenden ötürü hazır sitelerde fiyatlandırma işlemleri ancak inceleme sonucu belirlenir.

On-Page SEO hizmetleriyle birlikte, GeneratePress hizmetleri almak isterseniz de şu sayfaya göz atabilirsiniz: https://www.ahmetyerli.com.tr/generatepress-hizmetleri/