Sponsorluk

Konu Sponsorluk olduğu için, blog geçmişinden ve reklam olanaklarından alt kısımda detaylı olarak bahsetmeye çalıştım. Yine sormak istediğiniz konular olursa iletişim bağlantıları sayfa sonunda yer almaktadır. Bu bağlantıları kullanarak detaylı şekilde tüm sorularınızı e-Posta aracılığı ile yöneltebilirsiniz.

İlk olarak 18 Kasım 2010 tarihinde açılmış olan Ahmet Yerli kişisel blog, aktif olarak 11 senedir belli aralıklarla sürekli aktif olmuş ve toplamda yüz binlerce kullanıcı trafiği yaşamıştır. 2010 yılından bugüne kadar tek bir alıntı içerik olmayan bu blog bünyesinde sizlerde çeşitli reklam ve tanıtım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Neden Sponsor Olmalıyım?

1- Blog içeriği, web teknolojileri ve dijital çağ teknolojilerinin ağırlıklı olduğu: Yazılım, SEO, Proje Yönetimi, CMS Sistemler, Teknoloji, İnternet, Sosyal Medya gibi tek bir konuda birleşmiş olup, Sponsorluk hizmeti için bu alanda sizlerle olumlu bir izlenim yaratmaktadır. Kullanıcı kitlesi hep aynı konular üzerine olduğu için aynı reklam veya tanıtıma kullanıcıların tamamı ilgi duyabilecek potansiyele sahiptir.

2- Bu web sitesi, Türkiye’nin önde gelen hizmet sağlayıcı firmalarından Turhost üzerinde, ileri düzey WordPress hosting paketlerinde barınmaktadır ve özel ip tanımlanmıştır. Bu özel IP sayesinde, bir IP üzerinde 1000+ sitelerden ayrılıp, arama motorlarının algoritmasında özel bir yer edinmiştir.

3- İçeriklerin tamamı özgün içerikten oluşmaktadır. En az 500 kelimeden oluşan içerikler, bir çok yazıda 1000+ ve bazı yazılarda 2000+ kelimeye ulaşmıştır. Bu yazıların tamamı arama motorlarının belirlemiş olduğu temel kriterlere göre hazırlanmıştır. Ahmet Yerli web sitesi içerikleri, %100 SEO uyumlu içeriğe sahiptir.

4- Blog tasarımı, tamamen sadelik ve hız üzerine inşa edilmiştir. Ayrıca Google Pagespeed ve GTMetrix gibi analiz araçlarının vermiş olduğu raporlar dikkate alınmış ve tüm optimizasyonlar; site yazılımı, eklentiler, tema ve görseller olarak gerçekleştirilmiştir.

5- Tanıtım yazılarında, blog açık kaldığı süre içerisinde silinmeme garantisi vardır. Ayrıca 1 sene boyunca link dofollow olarak kalacaktır. Dofollow olarak kaldığı 1 sene boyunca garanti verilmektedir ve herhangi bir problem karşısında ödenen ücretin tamamı, alınan hizmet süresine bakılmaksızın iade edilecektir.

Sponsorluk hizmetleriden bazıları;

  • Sidebar reklamları,
  • Tanıtım yazıları,
  • Footer dış bağlantı

Hangi Sponsorluk Hizmetini Satın Almalıyım?

Herkesin web sitesi aynı tarz konular ve konsept içermemektedir. Web sitenizin türü, içeriği ve konsepti farklı alanlarda olabileceği için, en iyi danışmanlığı yine projenizi ve web sitenizi inceledikten sonra önerebilirim.

Hangi Siteler kabul edilmez?

  • Müstehcen içeriğe sahip siteler,
  • Cinsel ürün tanıtım siteleri,
  • Yasalara uygun içerikli olmayan siteler,
  • Yabancı içeriğe sahip dış siteler,
  • Arama motorlarında spama girmiş, banlı siteler.

Reklam seçeneklerinden bir yada bir kaçından yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde 1-3-6-9-12 aylık link alımları yapabilirsiniz. Toptan yapılacak anlaşmalarda belli bir indirim tutarı uygulanacaktır. Ücretlendirme ve detaylar için ahmetyerli[dot]icloud.com adresinden e-Posta yoluyla, Twitter bağlantısını kullanarak da, Özel Mesaj yoluyla iletişim sağlayabilirsiniz.

Ek iletişim için, Webmaster forumları profil bağlantılarım ise;
R10 Profilim (R10 Dışında bir webmaster ve farklı forum sitelerinde aktif olarak bulunmuyorum)

SPONSORLUK ALIMLARI: AKTİF

Sponsorluk hizmetleri kısa süreliğine aktiftir. Link ve Reklam için belirlenen sınırlar mevcuttur bu limitlere ulaştığı anda alımlar durdurulur. Hem blog popülerliği ve kalitesi, hem de reklam verenin imajını korumak adına limitler belirlenmiştir.

Bilgi almak ve sipariş vermek için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.