Sponsorluk

Merhabalar. Konu Sponsorluk olduğu için, blog geçmişinden ve reklam olanaklarından alt kısımda detaylı olarak bahsetmeye çalıştım. Kafanıza takılan veya sormak istediğiniz konular olursa iletişim bağlantıları da sayfa sonunda yer almaktadır.

İlk olarak 2010 yılında açılmış olan Ahmet Yerli kişisel bloğum, aktif olarak 10 senedir belli aralıklarla sürekli aktif olmuş ve toplamda yüz binlerce kullanıcı trafiği yaşamıştır. 2010 yılından bugüne kadar tek bir alıntı içerik olmayan bu blog bünyesinde sizlerde çeşitli reklam ve tanıtım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Neden Sponsor olmalıyım?

1- Blog içeriği, Teknoloji ve Web Teknolojilerinin ağırlıklı olduğu: Mobil teknolojiler, Apple Gelişmeleri, İnternet, Sosyal Medya gibi tek bir konuda birleşmiş olup, Sponsorluk hizmeti için bu alanda sizlerle olumlu bir izlenim yaratmaktadır. Kullanıcı kitlesi hep aynı konular üzerine olduğu için aynı reklam veya tanıtıma kullanıcıların tamamı ilgi duyabilecek potansiyele sahiptir.

2- Blog statik ip üzerinde yer almaktadır, SSL ile güveninirliğini de arama motorları üzerinde güçlendirmiştir. Bir IP adresinde 100 web sitesi barındıran bir çok sitenin arama motorlarında önüne geçmiş ve domain yaşıyla beraber prestij kazanmıştır.

3- İçeriklerin tamamı özgün içerikten oluşmaktadır, arama motorlarının belirlemiş olduğu temel kriterlere göre hazırlanmıştır. %100 SEO uyumlu içeriğe sahiptir.

4- Blog tasarımı tamamen sadelik ve hız üzerine inşa edilmiştir. Yine arama motorlarının ön görülen sayfa hız testlerini başarıyla geçmiş, mobil hız testleride belirlenen kriterlerinin üzerinde yer almıştır.

5- Tanıtım yazılarında, blogun açık kaldığı süre içerisinde silinmeme garantisi vardır. Blogun açık kalma süresiyle ilgili de en az 2 sene garanti verilmektedir.

Sponsorluk hizmetleriden bazıları;

  • Sidebar reklamları,
  • Tanıtım yazıları,
  • Footer dış bağlantı

Hangi Sponsorluk Hizmetini Satın Almalıyım?

Sitenizin içeriği, belirlenen hedef kitle ve geleceğe yönelik yatırımlar olarak bu soruya sağlıklı cevap verebilmek adına web sitenizi ve geleceğe yönelik hedeflerinizi dinleyerek karar vermek isterim.

Hangi Siteler kabul edilmez?

  • Müstehcen içeriğe sahip siteler,
  • Cinsel ürün tanıtım siteleri,
  • Yasalara uygun içerikli olmayan siteler,
  • Yabancı içeriğe sahip dış siteler,
  • Arama motorlarında spam’a girmiş, banlı siteler

Detaylar ve İletişim

Reklam seçeneklerinden bir yada bir kaçından yararlanabilirsiniz. Ücretlendirme ve detaylar için ahmetyerli[dot]icloud.com adresinden e-Posta yoluyla, Twitter bağlantısını kullanarakta Direct Messages yoluyla iletişim sağlayabilirsiniz.

Ek iletişim için, Webmaster forumları profil bağlantılarım ise;

R10 Profilim & WMAracı Profilim

SPONSORLUK ALIMLARI AKTİFTİR!

Sponsorluk hizmetleri kısa süreliğine aktiftir. Link ve Reklam için belirlenen sınırlar mevcuttur bu limitlere ulaştığı anda alımlar durdurulur. hem blog popülerliği ve kalitesi, hem de reklam verenin imajını korumak adına limitler belirlenmiştir.

Bilgi almak ve sipariş vermek için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.