Twitter (X) Hizmeti

Popüler sosyal medya ağlarından biri olan Twitter (X) üzerinde çok sık karşılaşılan bazı sorunların çözümlerini, Twitter (X) hizmetleri ile vermekteyiz.

Askıya alınan ve kısıtlama alan binlerce hesap bu hizmetimiz bünyesinde açıldı ve işlemler esnasında hiçbir şekilde sizlerden şifreniz talep edilmemektedir.

Twitter Sorunların Çözümü
Twitter Hesap Hizmetleri

Twitter (X) hizmetlerinde sizlerden şifre talep edilmez ancak yapılacak işlemlerin takibi amacıyla e-Posta adresine gelen CASE numarasını bizlere iletmeniz gereklidir. Bu numara ile süreç takibi gerçekleştirip, sonuçları sizlere iletmekteyiz.

Twitter (X) Hizmet Alanları

Twitter (X) işlemleri olarak, sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler ve işlem süreleri ise, şu şekilde listelenir;

Askıya Giden Hesapların Yeniden Aktifleştirilmesi

Herhangi bir nedenden dolayı askıya alınan aktif Twitter (X) hesaplarınızı, 3 – 15 gün aralığında yeniden aktif edebiliyoruz. Genelde 15 günü bulmaz ancak bazı istisna durumlarında, süre bu zamana takabbül edebiliyor.

2FA(2’li faktör doğrulama) Problemlerinin Çözümleri

Twitter (X) hesabınıza ikili faktör doğrulama işlemi nedeniyle erişim sağlanmıyorsa, bu sorunlarınızı ortalama 3 – 15 gün arasında çözüme kavuşturuyoruz.

Ele Geçirilen Twitter (X) Hesaplarının Geri Alınması

Başkası tarafından ele geçirilen Twitter (X) hesaplarınızı, 3 – 15 gün aralığında geri alıyoruz. Genelde işlem 3 – 5 gün içerisinde tamamlanır ancak istisnai olarak bazen 15 günü bulabilir.

Kısıtlanan Twitter (X) Hesabına SMS Gelmeme Çözümü

Twitter’da aktif olarak kullandığınız numaraya doğrulama kodu gelmiyorsa eğer, ortalama 1 – 6 gün arasında sorunu çözüme kavuşturuyoruz.

Telif veya Taklit Sorunlarının Çözümleri

Telif ya da Taklit gibi nedenlerle kapanan hesaplarınızın açılması işlemleri 3 – 20 gün aralığı olmaktadır.

Twitter (X) Hizmetleri Ücretlendirme

Twitter hizmetlerinde ücretlendirmeler, 1.500 TL ile başlarken, sorunun büyüklüğü ve çözüm konusunda yapılan işlemlerin ne kadar zaman aldığı, bu fiyatları etkileyen faktörler olmaktadır.

Ortalama fiyatlarımız ise, 1.500,00 TL ile 6,000,00 TL aralığında değişmektedir. İletişim sayfasını kullanarak, sorunu net bir şekilde ifade edip, sabit bir fiyat almanız mümkün.

İletişim e-Posta metniniz içerisinde, sizlere ulaşacağımız bir WhatsApp numarası da paylaşmanız, iletişim kaynaklı süreci hızlandıracaktır.