Kimdir?

Merhaba! Fırat Üniversitesi Makine ve Metal Teknolojileri 2013 mezunu, hayatının 460 gününü amatör ve profesyonel fotoğrafçılık alanında geçirmiş olan, yaklaşık 14 senedir internet üzerinde Web Teknolojileriyle ilgilenen ve bu alanda kendisini halâ geliştirmeye devam eden, aynı zamanda masaüstü ve mobil teknolojilere ilgi duyan minimalizm hayranı biriyim.

Genel olarak paylaşmayı seven bir insan olduğum için bilgi ve birikimimin tamamını ihtiyaç duyan diğer insanlara yansıtmaya çalışan biriyim.

Yaşadığımız hayatın aslında sizin düşündüğünüz kadar ciddi olmadığını düşünüyor, buna göre yaşamaya gayret gösteriyorum.

Sosyal medyanın ülkemizde amaçları dışında yaygın olarak kullanılmasından ötürü, blog yazarlığını ve blog takip etmeyi seven, genel olarak şiddet, ırkçılık ve her türlü holiganizm karşıtı, her çeşit ön yargıların bütün problemlerin kaynağı olduğunu düşünen; siyaseti ve aynı zaman da insanları toplu olarak istemsizce sürükleyen akımları sevmeyen ve bunlarla ilgilenmeyen biriyim.

Çok sık gazete okumam ve televizyon seyretmem. Hayatta sahip olduğu tüm bilgileri gazete ve televizyondan oluşan insanlarla da çok sık görüşmem.

Genel anlamda kitap ve makale okumayı, blog takip etmeyi seven bir insanım. İnsanlar hakkında ne yaptıklarını konuşmaktansa, fikirleri üzerine konuşmayı veya tartışmayı seven biriyim. İçerik üretmekten çok fazla keyif aldığım için, bu işi yapan diğer insanların içeriklerini de takip etmekten keyif alan bir insanım.

Web teknolojileri üzerine çok fazla zaman ve para harcıyorum. Vaktimin büyük bir kısmı içerik üretmek ya da bu alanlar da araştırma yapmakla geçiyor. Profesyonel anlamda hizmet verdiğim alanlar ise;

  • WordPress (GeneratePress, CSS, Litespeed, Perfmatters, Novashare, JNews)
  • On-Page SEO(Optimizasyon) ve Off-Page SEO(Danışmanlık Hizmetleri)
  • Adsense kazancına dayalı projeleriniz için danışmanlık ve süreç yönetimi.
  • Twitter Hizmetleri (Askıya giden veya kısıtlanan hesapların açılması, hesap büyütme, hedef kitle belirleme, strateji oluşturma vb.)

Uzmanlık alanım olan konular da profesyonel destek almak isterseniz eğer, iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.