Kimdir?

Fırat Üniversitesi Makine ve Metal Teknolojileri 2013 mezunu, hayatının 460 gününü amatör ve profesyonel fotoğrafçılık ile geçirmiş, yaklaşık olarak 12 senedir İnternet üzerinde Web Teknolojileriyle ilgilenen ve bu alanda kendisini halâ geliştirmeye devam eden, aynı zamanda masaüstü ve mobil teknolojilere ilgi duyan minimalizm hayranı bir insanım.

Genel olarak paylaşmayı seven bir insan olduğum için bilgi ve birikimimin tamamını ihtiyaç duyan diğer insanlara yansıtmaya çalışan biriyim. Yaşadığımız hayatın aslında sizin düşündüğünüz kadar ciddi olmadığını düşünüyor, buna göre yaşamaya gayret gösteriyorum.

Sosyal medyanın ülkemizde amaçları dışında yaygın olarak kullanılmasından ötürü, blog yazarlığını ve blog takip etmeyi seven, genel olarak şiddet, ırkçılık ve her türlü holiganizm karşıtı, her çeşit ön yargının tüm problemlerin kaynağı olduğunu düşünen; siyaseti ve aynı zaman da insanları toplu olarak istemsizce sürükleyen akımları sevmeyen ve bunlarla ilgilenmeyen biriyim.

Çok sık gazete okumam ve televizyon seyretmem. Hayatta sahip olduğu tüm bilgileri gazete ve televizyondan oluşan insanlarla da çok sık görüşmem. Ben genel olarak kitap ve makale okumayı, blog ve düşünceleri takip etmeyi seven bir insanım. İnsanlar hakkında yaptıklarını konuşmaktansa fikirleri üzerine konuşmayı ve tartışmayı seven biriyim. İçerik üretiminden keyif aldığım için bu işi yapan diğer insanların içeriklerini de takip etmekten keyif alan bir insanım.

Mobil ve masaüstü teknolojiler üzerine çok fazla zaman ve para harcıyorum. Zamanımın büyük bir kısmı içerik üretmek ve araştırma yapmakla geçiyor.

Profesyonel anlamda hizmet verdiğim alanlar ise; Ghost, WordPress, XenForo, XHTML, CSS, Photoshop ve Lightroom’dur. Bu konularda profesyonel destek isterseniz Twitter hesabım ya da iletişim sayfasından bana ulaşım sağlayabilirsiniz. Projelerim sayfasından da yapmış olduğum işlemler ve bulunduğum web siteleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.